O nas

O firmie ITC ENGINEERING

ITC Engineering Polska rozpoczęła działalność jako wspólny projekt dwóch firm: Technologica świadczącej usługi inżynieryjne w sferze projektowania i wykonania konstrukcji fasadowych oraz Ajtisi Engineering, specjalizującej się w kompleksowych usługach zarządzania budową.

Profesjonalny tandem tych dwóch firm pozwolił ITC ENGINEERING na kompleksową obsługę inżynieryjną projektów inwestycyjnych w zakresie projektowania i realizacji obiektów nieruchomościowych, przede wszystkim zaawansowanych projektów i rozwiązań inżynieryjnych dla niestandardowych zadań projektowych w sferze konstrukcji fasadowych budynków, a docelowo stać się niezależnym graczem na światowym rynku inżynierii fasadowej.

ITC-Engineering-Projekty-1
Nasze kompleksowe podejście obejmuje udział w projektowaniu głównych systemów infrastrukturalnych, na które wpływa konstrukcja budynku: elewacje, HVAC, oświetlenie, bezpieczeństwo i ochrona, BMU itp.

Naszą specjalnością są zaawansowane projekty i rozwiązania inżynieryjne dla niestandardowych zadań projektowych w sferze transparentnych konstrukcji fasadowych.